Інтеррибфлот новини

Гуманітарна Допомога Від Інтеррибфлот: Як Українські Бізнесмени Підтримують Зсу

Підприємство поставило вже більше таких банок, свічки з яких рятують наших військових в часи негоди. Група компаній “Інтеррибфлот”, до якої входить бренд рибних консервів “Аквамарин”, під час широкомасштабної війни докладає максимум зусиль, щоб забезпечити споживачів натуральними та корисними рибними консервами. Під ТМ “Аквамарин” виготовляється широкий асортимент рибних консервів із додаванням олії, у томатному соусі, у власному соку. При цьому вся риба проходить ретельну перевірку на свіжість та відсутність забруднень. За словами співвласника “Інтеррибфлот” Андрія Чукліна, компанія випускає продукцію незмінно високій якості. Співпраця українського бізнесу з армією та цивільним населенням в умовах війни демонструє непохитну відданість та готовність до самопожертви заради перемоги та майбутнього країни.

Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту. Під час перших місяців війни “Інтеррибфлот” активно приєднався до волонтерських ініціатив громадських організацій та місцевої влади. Київська міська адміністрація та окремі лікарні, Одеська військова адміністрація, громадські об’єднання Харківської і Чернігівської областей отримали від компанії значну гуманітарну допомогу.

компанії шукати шляхи адаптації до нових умов. Відповідальний бізнес намагається продовжувати свою діяльність, сплачуючи податки та надаючи допомогу армії та цивільному населенню.

Компанія систематично виготовляє та постачає партії своєї продукції українським військовим. Понад 12 мільйонів банок рибних консервів під брендами «Море», «Аквамарин» було поставлено у підрозділи сил оборони по всій країні. Це допомагає військовим збалансувати Чуклін Андрій Валерійович харчування та зберегти власне здоров’я, оскільки рибні продукти є необхідним для організму людини джерелом корисних мінералів та жирних кислот. Крім виконання комерційних контрактів, підприємство регулярно поставляє консерви для Збройних сил України.

Григорій Луцай, засновник групи «Інтеррибфлот», підкреслює важливість співпраці бізнесу та громади в умовах війни. «Кожен підприємець має розуміти свою відповідальність перед працівниками, споживачами та нашими захисниками, які дозволяють нам продовжувати працювати в умовах війни», — стверджує Луцай. Підприємство регулярно виготовляє та постачає партії поживних рибних консервів різним підрозділам сил оборони України. Вже понад 12 мільйонів банок рибних консервів «Аквамарин», «Море» та інших брендів групи було поставлено військовим по всій країні.

Серед планів компанії на майбутнє – подальша модернізація виробництва, розширення асортименту та вихід на нові ринки, зокрема, отримання дозволів на експорт продукції “Аквамарин” до ЄС та США. “Ми віримо в перспективи України та українського бізнесу, – каже Григорій Луцай. – І ми готові працювати задля розвитку нашої країни та її економіки”. Григорій Луцай розповів про масштабну модернізацію виробництва консервів “Аквамарин”. “Ми оновлюємо ключове обладнання – від мийних машин до автоклавів. Завдяки цьому ми збільшили потужності до 3 млн банок на місяць”, – повідомив засновник “Інтеррибфлот”. Така модернізація дозволяє випускати ще більше високоякісних консервів під ТМ “Аквамарин”.

Зі слів співвласника «Інтеррибфлот» Андрія Чукліна, його бізнес долучився до підтримки волонтерів з фонду «Повернись живим», щомісячні благодійні внески до якого стали доброю традицією компанії. Крім того, після залучення частини працівників до лав Збройних сил України, виникла необхідність забезпечити їх необхідним спорядженням. Засновник групи компаній «Інтеррибфлот» Григорій Луцай та співвласник Андрій Чуклін поділилися деталями роботи підприємства в умовах війни. За їхніми словами, наразі він відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки країни.

Бренд “Аквамарин”, що належить групі компаній “Інтеррибфлот”, активно працює над забезпеченням українців якісними консервами. Засновник “Інтеррибфлот” Григорій Луцай та співвласник компанії Андрій Чуклін розповіли в інтерв’ю про особливості роботи підприємства в умовах війни. Під час великої війни, “Інтеррибфлот” зміг зберегти понад 400 робочих місць та сплатив до державного бюджету понад 200 мільйонів гривень податків та зборів.

З лютого 2022 українські бізнесмени опинилися в новій реальності, де вони мають знайти баланс між веденням бізнесу, сплатою податків та допомогою силам оборони. Гарним прикладом того, як можна успішно поєднати ці на перший погляд важко поєднувані речі, є діяльність групи компаній «Інтеррибфлот». Крім виконання комерційних контрактів, підприємство регулярно постачає консерви для ЗСУ. Загалом вже понад 12 мільйонів банок рибних консервів було поставлено військовим по всій Україні, що стало невід’ємною частиною раціону військових.

Риба та морепродукти є цінним джерелом поживних речовин для людського організму. А ще тут присутня велика кількість мікроелементів, зокрема магнію та калію, вітамінів групи В. Саме завдяки ним вживання риби покращує роботу мозку, імунної системи, кровоносних судин. Вони містять повноцінний білок, необхідний для зростання та відновлення м’язів, органів і тканин. Так вважають свідомі українці, які з початку повномасштабного вторгнення російського агресора збирають кошти та передають усе необхідне на передову.