Інтеррибфлот новини

Допомога Від “інтеррибфлот”: Український Бізнес На Службі Зсу Диалог Ua

Він додає, що «Аквамарин» — це не просто комерційний бренд, а соціально відповідальний бізнес, який прагне бути корисним своїй країні та людям. Спершу севастопольський, потім миколаївський, а нині столичний «Інтерпромфлот» записано на директора Сергія Харенка, який має реєстрацію в окупованому Донецьку. ОЛЕКСІЙ БУРЯЧЕНКО – кандидат політичних наук, керівник Міжнародної асоціації малих громад TV7+ — обласний телеканал цілодобового мовлення, який працює на території Хмельницької та частині Вінницької й Тернопільскої областей.

Засновник групи компаній «Інтеррибфлот» Григорій Луцай та співвласник Андрій Чуклін поділилися деталями роботи підприємства в умовах війни. За їхніми словами, наразі він відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки країни. Григорій Луцай підкреслює, що попри всі складнощі, компанія продовжує працювати і створювати робочі місця. “Наші працівники – наша головна цінність. Ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити людей роботою та гідними умовами праці”, – зазначає засновник “Інтеррибфлот”. “В нас працюють справжні професіонали, віддані своїй справі. І ми вдячні їм за те, що навіть у цей непростий час вони залишаються з нами і продовжують виробляти якісний український продукт – консерви “Аквамарин”.

З першого року повномасштабної війни незвичайну підтримку від “Інтеррибфлот” отримує ГО “Окопні свічки”. Бляшані банки, що використовуються для виготовлення консервів «Аквамарин», стали чудовою основою для створення свічок та обігріву українських військових. Компанія “Інтеррибфлот” також активно підтримує соціальні програми для ветеранів та членів їх сімей, надаючи їм допомогу у вирішенні життєвих питань та підтримуючи їх у процесі адаптації до мирного життя після повернення з війни. Андрій Чуклін також розповів, що асортимент компанії налічує понад 60 найменувань — від класичних сардин і тунця до більш незвичних варіантів, як-от рибні супи чи консерви з морепродуктами. Співвласник «Інтеррибфлот» Андрій Чуклін додає, що вони також активно провадять власну волонтерську справу.

«Ми займаємося і власним волонтерством, — говорить співвласник групи «Інтеррибфлот» Андрій Чуклін. — Все починалось із щомісячних благодійних внесків до БФ «Повернись живим» та чим більше ставало знайомих, які вирушали на передову, тим необхіднішою ставала адресна підтримка наших бійців спорядженням». Закупівлю вкотре провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції. Адже його судно «Море Содружества» єдине здійснює промисловий вилов антарктичного криля в підрайоні forty eight у зоні економічних інтересів України під прапором України за заявкою України.

Крім технічної допомоги, “Інтеррибфлот” також забезпечує підтримку сімей військовослужбовців, які знаходяться на передовій. Це може включати надання гуманітарної допомоги, фінансову підтримку для потреб сімей та допомогу у вирішенні їхніх побутових проблем. «Інтеррибфлот» активно розвиває свою волонтерську діяльність, починаючи з благодійних внесків до відомих фондів, таких як «Повернись живим». Андрій Чуклін, співласник компанії, зазначає, що Чуклін Андрій Валерійович із зростанням числа знайомих, які приєдналися до лав ЗСУ, з’явилася потреба у більш адресній підтримці. Відповідно до цього, «Інтеррибфлот» взяв на себе ініціативу закупівлі та передачі військовим сучасних тепловізійних квадрокоптерів DJI Mavic 3T та FPV дронів, інвестувавши значні кошти на потреби оборони. Приклад компанії демонструє, що співпраця бізнесу та громадян, об’єднання зусиль, допомагають Україні вистояти в надскладних умовах війни.

Київська міська адміністрація та окремі лікарні, Одеська військова адміністрація, громадські об’єднання Харківської і Чернігівської областей отримали від компанії значну гуманітарну допомогу. Рибні консерви «Аквамарин», «Море» тоді активно передавалися вимушено переміщеним особам та місцевим жителям, які постраждали від дій окупантів. “Ми віримо, що бізнес має бути корисним для суспільства. І зараз, під час війни, ця місія набуває особливого значення”, – підкреслив співвласник “Інтеррибфлот”. Рибні консерви – це стратегічний продукт тривалого зберігання, який зараз вкрай потрібен і на фронті, і в тилу, зазначив у інтерв’ю співвласник групи компаній “Інтеррибфлот” Андрій Чуклін. Компанія, заснована Григорієм Луцаєм, є власником популярного бренду рибних консервів “Аквамарин”.

Багато з них намагаються продовжувати працювати, сплачуючи податки та надаючи допомогу армії та цивільним особам. Це стосується й найбільшого виробника рибних консервів в Україні – групи компаній “Інтеррибфлот”. Незважаючи на ускладнення логістики через воєнні дії, вона зберегла значні масштаби виробництва своєї продукції під торговою маркою “Аквамарин”. Умови війни стали великим випробуванням для українського бізнесу не лише у комерційному, а й у соціальному вимірі. Проте завдяки зусиллям керівництва «Інтеррибфлот» підприємству вдалося зберегти понад 400 робочих місць та продовжити виконання договорів з національними торговими мережами та дистриб’юторами.

Незважаючи на значні труднощі з логістикою через воєнні дії, компанія зуміла зберегти свої виробничі потужності в країні. Українські підприємства змушені адаптуватися до нових умов, які настали через повномасштабне вторгнення.

Від традиційного прагнення до прибутків довелося перейти до зусиль зі збереження робочих місць, сплати податків і надання допомоги армії та цивільним. Засновник «Інтеррибфлоту», Григорій Луцай, акцентує увагу на важливості соціальної відповідальності бізнесу в умовах кризи, підкреслюючи необхідність допомоги армії та цивільному населенню. Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Апостроф» можливе лише за умови прямого посилання на сайт.

Співпраця українського бізнесу з армією та цивільним населенням в умовах війни демонструє непохитну відданість та готовність до самопожертви заради перемоги та майбутнього країни. Історія «Інтеррибфлоту» є лише одним із численних прикладів того, як в умовах кризи можна знайти шляхи для допомоги та підтримки, що має велике значення для стабільності та розвитку українського суспільства. Майже два роки повномасштабного вторгнення змусили компанії, включаючи «Інтеррибфлот», адаптуватися до нових умов.